به وبسایت رسمی انتشارات گیلنا خوش آمدید

اولین مبتکر ساخت لوح فشرده آموزش کنکور و شیوه نوین تست زنی در کشور از سال 1373 مشاوره رایگان و تخصصی با استاد حسین احمدی


مشاوره و برنامه ریزی کنکور 98 توسط استاد حسین احمدی و دکتر امین محمودی
خرید محصولات انتشارات گیلنا | خرید محصولات کنکور اسان است
 
آیکون تابلو اعلانات وبسایت رسمی انتشارات گیلنا  
تابلو اعلانات وبسایت
 

نمونه تدریس اساتید انتشارات گیلنا{ نمونه تدریس فیزیک کنکور|مهندس امیر مسعودی
نمونه تدریس اساتید گیلنا
  خرید ارزان محصولات انتشارات گیلنا

 
آیکون موضوعات وبسایت رسمی انتشارات گیلنا
موضوعات وبسایت
 
مشاوره رایگان کنکور
 • شما هم گیلنایی شوید

  موسسه آموزشی کنکور آسان است،در راستای ایجاد فرصتی برابر برای دانش آموزان کشورمان از سال ها قبل حضوری فعال در رسانه تلویزیونی داشته است.همچنین می توانید تدریس های به روز اساتید و روش ها و تکنیک های مخصوص هر درس را در برنامه های اوج یادگیری شبکه دو سیما،آینده موفق شبکه پنج سیما،برنامه یادگیری آسان شبکه چهار سیما و برنامه یادگیری برتر شبکه های استانی دنبال کنید.شما دانش آموزان با ثبت نام در این قسمت میتوانید از امتیاز ویژه ی ارتباط با شخص استاد حسین احمدی بهره ببرید. مشاوره کنکور 98
 
اساتید انتشارات گیلنا | استاد حسین احمدی | مهندس امیر مسعودی | دکتر امین محمودی
اساتید گیلنا
 
 
آیکون منو های دسته بندی وبسیات انتارات گیلنا
دسته بندی وبسایت
 
 • برای رسیدن به رویاها باید تلاش کنید
  نویسنده : انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)
  تاریخ ارسال : 18/08/23
  ساعت : 11:29 ب.ظ
  محصولات گیلنا
  دریافت مشاوره رایگان
 • تلاش اصلی ترین کلید موفقیت
  تاریخ : نویسنده: انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

  تلاش اولین کلید رسیدن به موفقیت است

  تلاش اولین راز رسیدن به موفقیت است . در این مدت یک‌ماهه که همه‌ی نگاه‌ها به جام جهانی دوخته شده بود خواه‌ناخواه از دل همین تحولات بزرگ، نکات کلیدی و سرنوشت‌ساز بیرون خواهد آمد، هرچند نگاه‌ها متفاوت باشد.

   

  تلاش پل بین رویا و واقعیت

  تلاش و رویا

  علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم ملی ایران است که قبل از مسابقات تلاش‌های مستمر و سختی‌های او در چندین شبکه‌ی تلویزیونی پخش شد. گرفتن پنالتی رونالدو توسط بیرانوند، که بسیار مهم و پرهیاهو بود، امری اتفاقی نبود. او با تلاش و کوشش بسیار و پشت سر گذاشتن همه‌ی سختی‌ها توانست این اتفاق مهم را رقم بزند.

  قرار نیست که همه بیرانوند باشند. در دنیا یک اینیشتن وجود دارد اما موفقیت یار تلاش شماست و مهم‌تر این‌که با انگیزه و تلاش به قله نگاه کنید.

  لاش و سخت کوشی اولین رمز موفقیت در کنکور است، برای اینکه از تلاش خود بیشترین بهره را ببرید، باید برنامه ریزی کنید و مهمتر از برنامه ریزی باید به آن عمل کنید.

  اگر هنوز شروع به درس خواندن نکرده ای و هنوز تصمیم نگرفته ای،‌همین امروز شروع کن و برای عملی کردن تصمیم خودت ، برنامه ریزی کن و آن را بنویس…امروز شروع کنی بهتر از فرداست.

  فکر می‌کنی آدم موفقی هستی؟

  اگر این سؤال را از اکثر دانش‌آموزان بپرسید پاسخ مشابهی به آن خواهند داد:

  «هنوز نه، اما به‌زودی موفق می‌شوم.»

  واقعیت این است که «به‌زودی…» هیچ وقت از راه نخواهد رسید و یک امید پوچ است. مهم نیست الان کجا هستید، همین الان شما موفق هستید. می‌دانید چرا؟ حتی اگر هیچ دستاورد بزرگ و خوبی نداشته باشید، موفق هستید؛ چون دارید این مطلب را می‌خوانید؛ یعنی در حالی که رقیبان شما در حال هدر دادن ایام طلایی تابستان هستند، شما دارید می‌خوانید، فکر می‌کنید و تصمیم می‌گیرید.

  مهم نیست مبدأ شما کجاست، مقصد مهم است‌. آیا به رشته و دانشگاه برتر فکر می‌کنید؟ به شما توصیه می‌کنم از همین تابستان با برنامه‌ای مناسب تلاش واقعی را آغاز کنید.


  اشتراک در شبکه ها اجتماعی :

  فیسبوک
  توییتر
  گوگل +
  لینکدین

  

 
محصولات انتشارات گیلنا
محصولات گیلنا
 
تمامی حقوق و مطالب این وبسایت برای گروه آموزشی و مشاوره ای گیلنا محفوظ می باشد هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.