به وبسایت رسمی انتشارات گیلنا خوش آمدید

اولین مبتکر ساخت لوح فشرده آموزش کنکور و شیوه نوین تست زنی در کشور از سال 1373 مشاوره رایگان و تخصصی با استاد حسین احمدی


مشاوره و برنامه ریزی کنکور 98 توسط استاد حسین احمدی و دکتر امین محمودی
خرید محصولات انتشارات گیلنا | خرید محصولات کنکور اسان است
 
آیکون تابلو اعلانات وبسایت رسمی انتشارات گیلنا  
تابلو اعلانات وبسایت
 

نمونه تدریس اساتید انتشارات گیلنا{ نمونه تدریس فیزیک کنکور|مهندس امیر مسعودی
نمونه تدریس اساتید گیلنا
  خرید ارزان محصولات انتشارات گیلنا

 
آیکون موضوعات وبسایت رسمی انتشارات گیلنا
موضوعات وبسایت
 
مشاوره رایگان کنکور
 • شما هم گیلنایی شوید

  موسسه آموزشی کنکور آسان است،در راستای ایجاد فرصتی برابر برای دانش آموزان کشورمان از سال ها قبل حضوری فعال در رسانه تلویزیونی داشته است.همچنین می توانید تدریس های به روز اساتید و روش ها و تکنیک های مخصوص هر درس را در برنامه های اوج یادگیری شبکه دو سیما،آینده موفق شبکه پنج سیما،برنامه یادگیری آسان شبکه چهار سیما و برنامه یادگیری برتر شبکه های استانی دنبال کنید.شما دانش آموزان با ثبت نام در این قسمت میتوانید از امتیاز ویژه ی ارتباط با شخص استاد حسین احمدی بهره ببرید. مشاوره کنکور 98
 
اساتید انتشارات گیلنا | استاد حسین احمدی | مهندس امیر مسعودی | دکتر امین محمودی
اساتید گیلنا
 
 
آیکون منو های دسته بندی وبسیات انتارات گیلنا
دسته بندی وبسایت
 
 • سلامتی جسم و ذهن
  نویسنده : انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)
  تاریخ ارسال : 18/08/22
  ساعت : 9:03 ب.ظ
  محصولات گیلنا
  دریافت مشاوره رایگان
 • تأثیر سلامتی برای یادگیری سریع‌تر، عمیق‌تر و بهتر ، کنکوری ها بخوانید
  تاریخ : نویسنده: انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

  سلامتی در یادگیری و مطالعه بسیار حائز اهمیت است . در حالی که همه‌ی ما در زندگی، روش‌های منحصربه‌فرد خود را برای هر کاری دنبال می‌کنیم، تلاش برای رسیدن به هدف از طریق افزایش دانش فردی، میان همه‌ی انسان‌ها مشترک است. تفکر پیشرفته، ستون فقرات یک جامعه‌ی پیشرفته است. روان‌شناسان بزرگ و تلاش آن‌ها برای افزایش آگاهی، الهام‌بخش ما در انجام کارهای بزرگ است. برای یادگیری سریع‌تر، عمیق‌تر و بهتر، راه‌های مشترک زیادی وجود دارد که از جنبه‌های مختلف به ما یاری می‌رسانند. در این مقاله تعدادی از این راه‌ها را با هم یاد می‌گیریم.

  سلامتی در زندگی باعث بهتر شدن بازده مطالعه ای میشود

  سلامتی جسم و ذهن

  سلامتی

  1. افزایش آرامش و نشاط: آرامش و نشاط بر روی یادگیری انسان‌ها تأثیر شگفت‌انگیزی می‌گذارد و موجب می‌شود حافظه‌ی کوتاه‌مدت عملکرد بهتری داشته باشد. محققان اثبات کرده‌اند قرار گرفتن در معرض نور سفید و خوردن غذاهای سالم، آرامش را در انسان افزایش می‌دهد.

  2. تکان دادن پاها: جریان مناسب خون موجب افزایش تمرکز می‌شود. اگر در حال مطالعه در یک جا ثابت می‌نشینید، هر چند دقیقه یک‌بار حرکات کششی، مانند پرش‌های کوتاه یا خم شدن را انجام دهید. این کار باعث جریان یافتن منظم خون و افزایش کارایی و تمرکز می‌شود.

  3. غذا برای تفکر: حتماً صبحانه بخورید. خوردن صبحانه و تأمین پروتئین مغز در ساعات ابتدایی روز، که خلاقیت ذهن در بهینه‌ترین حالت خود قرار دارد، موجب عملکرد بهتر مغز خواهد شد. هم‌چنین با خوردن صبحانه در طول روز آرامش و سلامتی بیش‌تری را تجربه خواهید کرد.

  4. باز هم غذا برای تفکر: ناهار را سبک میل کنید. پس از صرف یک ناهار سبک، هم‌چنان کارایی بدن شما در سطح خوبی قرار خواهد داشت و احساس خواب‌آلودگی به سراغتان نخواهد آمد. وقتی ناهار را سبک میل می‌کنید می‌توانید پس از آن یک خواب کوتاه داشته باشید و این به سود شما خواهد بود.

  5. گیاه جینکو بیلوبا مصرف کنید: این گیاه قدیمی‌ترین گیاه جهان است و به فسیل زنده معروف است. در صورت تأیید پزشک می‌توانید از این گیاه برای کمک به بهبود یا افزایش عملکرد حافظه استفاده کنید.


  اشتراک در شبکه ها اجتماعی :

  فیسبوک
  توییتر
  گوگل +
  لینکدین

  

 
محصولات انتشارات گیلنا
محصولات گیلنا
 
تمامی حقوق و مطالب این وبسایت برای گروه آموزشی و مشاوره ای گیلنا محفوظ می باشد هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.