به وبسایت رسمی انتشارات گیلنا خوش آمدید

اولین مبتکر ساخت لوح فشرده آموزش کنکور و شیوه نوین تست زنی در کشور از سال 1373 مشاوره رایگان و تخصصی با استاد حسین احمدی


مشاوره و برنامه ریزی کنکور 98 توسط استاد حسین احمدی و دکتر امین محمودی
خرید محصولات انتشارات گیلنا | خرید محصولات کنکور اسان است
 
آیکون تابلو اعلانات وبسایت رسمی انتشارات گیلنا  
تابلو اعلانات وبسایت
 

نمونه تدریس اساتید انتشارات گیلنا{ نمونه تدریس فیزیک کنکور|مهندس امیر مسعودی
نمونه تدریس اساتید گیلنا
  خرید ارزان محصولات انتشارات گیلنا

 
آیکون موضوعات وبسایت رسمی انتشارات گیلنا
موضوعات وبسایت
 
مشاوره رایگان کنکور
 • شما هم گیلنایی شوید

  موسسه آموزشی کنکور آسان است،در راستای ایجاد فرصتی برابر برای دانش آموزان کشورمان از سال ها قبل حضوری فعال در رسانه تلویزیونی داشته است.همچنین می توانید تدریس های به روز اساتید و روش ها و تکنیک های مخصوص هر درس را در برنامه های اوج یادگیری شبکه دو سیما،آینده موفق شبکه پنج سیما،برنامه یادگیری آسان شبکه چهار سیما و برنامه یادگیری برتر شبکه های استانی دنبال کنید.شما دانش آموزان با ثبت نام در این قسمت میتوانید از امتیاز ویژه ی ارتباط با شخص استاد حسین احمدی بهره ببرید. مشاوره کنکور 98
 
اساتید انتشارات گیلنا | استاد حسین احمدی | مهندس امیر مسعودی | دکتر امین محمودی
اساتید گیلنا
 
 
آیکون منو های دسته بندی وبسیات انتارات گیلنا
دسته بندی وبسایت
 
 • فواید مثبت اندیشی در زندگی
  نویسنده : انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)
  تاریخ ارسال : 18/08/22
  ساعت : 6:39 ب.ظ
  محصولات گیلنا
  دریافت مشاوره رایگان
 • چرا باید در زندگی همیشه مثبت اندیش باشیم؟
  تاریخ : نویسنده: انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

  چرا باید مثبت اندیش باشیم؟

  چرا درصد عربی پایین آمده؟ چرا رتبه ام بدتراز قبل شده و صدها چرای دیگر از این قبیل که معمولا در بسیاری از خانواده ها نقل محفل دانش آموز و پدرومادر، بلافاصله بعداز برگزاری آزمون و همزمان بادریافت کارنامه است.

  فواید مثبت اندیشی در زندگی

  مثبت اندیشی

  اما کاردرست در مواجهه با کارنامه چیست؟

  هدف از حضور دانش آموزان در آزمون های برنامه ای (آزمون های منظم با فواصل مشخص که بتدریج سرفصل مباحث درسی را پوشش می دهد)اجرای درست برنامه و تشخیص نقاط ضعف و قوت و بعد تثبیت نقاط قوت و سپس برطرف کردن نقاط ضعف است.

  دراین روش بهترین راه پیشرفت درسی ابتدا یافتن نقاط قوت وسپس تشخیص روش ها و تکنیک های مطالعه ای است که باعث شده این دروس به نقاط قوت تبدیل گردند  و بعد با استمرار روش های درست مطالعه دراین مباحث ، تقاط قوت تثبیت می شوند .

  بررسی عملکرد دقیق دانش آموز در این درس باعث کشف روش های مناسب مطالعاتی ،خاص هردانش آموز می شود که معمولا قابل تعمیم است یعنی دانش آموزان می توانند با کشف روش هایی که در یک درس موجب تقویت آن درس شده و استفاده از این روش ها در سایر دروسی که از نظر ساختاری شبیه درس یادشده هستند این دروس هم شکل وهم سازه را هم ارتقاء داده بهبود بخشد.

  این روش و مکانیزم  دانش آموزان مثبت اندیش که از نقاط قوت خود شروع می کنند بسیار امیدوارکننده  و ثمربخش است دراین روش درواقع نیمه پر لیوان دیده می شود.

  بسیاری از رتبه های برتر در کنکورهای سنوات قبل با همین مثبت اندیشی و درسایه شناخت درست  عوامل تاثیرگذار در دروس مختلف و تعمیم آن ها توانسته اند نتایج خودرا به تدریج ارتقاء داده و چه بسیا در کنکور بهترین نتیجه ممکن را بدست آرورند.

  پس به همه دانش آموزان و اولیاء توصیه می کنیم در مواجه با کارنامه  وحتی در کل زندگی به جای ملامت به واسطه کاستی ها که باعث ناامیدی و رخوت می شود به سراغ بخش های امیدوارم کننده و مثبت بروند و از آن ها آغاز کنند و با تعمیم دستواردهای خود ارتقاء یابند.


  اشتراک در شبکه ها اجتماعی :

  فیسبوک
  توییتر
  گوگل +
  لینکدین

  

 
محصولات انتشارات گیلنا
محصولات گیلنا
 
تمامی حقوق و مطالب این وبسایت برای گروه آموزشی و مشاوره ای گیلنا محفوظ می باشد هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.