به وبسایت رسمی انتشارات گیلنا خوش آمدید

اولین مبتکر ساخت لوح فشرده آموزش کنکور و شیوه نوین تست زنی در کشور از سال 1373 مشاوره رایگان و تخصصی با استاد حسین احمدی


مشاوره و برنامه ریزی کنکور 98 توسط استاد حسین احمدی و دکتر امین محمودی
خرید محصولات انتشارات گیلنا | خرید محصولات کنکور اسان است
 
آیکون تابلو اعلانات وبسایت رسمی انتشارات گیلنا  
تابلو اعلانات وبسایت
 

نمونه تدریس اساتید انتشارات گیلنا{ نمونه تدریس فیزیک کنکور|مهندس امیر مسعودی
نمونه تدریس اساتید گیلنا
  خرید ارزان محصولات انتشارات گیلنا

 
آیکون موضوعات وبسایت رسمی انتشارات گیلنا
موضوعات وبسایت
 
مشاوره رایگان کنکور
 • شما هم گیلنایی شوید

  موسسه آموزشی کنکور آسان است،در راستای ایجاد فرصتی برابر برای دانش آموزان کشورمان از سال ها قبل حضوری فعال در رسانه تلویزیونی داشته است.همچنین می توانید تدریس های به روز اساتید و روش ها و تکنیک های مخصوص هر درس را در برنامه های اوج یادگیری شبکه دو سیما،آینده موفق شبکه پنج سیما،برنامه یادگیری آسان شبکه چهار سیما و برنامه یادگیری برتر شبکه های استانی دنبال کنید.شما دانش آموزان با ثبت نام در این قسمت میتوانید از امتیاز ویژه ی ارتباط با شخص استاد حسین احمدی بهره ببرید. مشاوره کنکور 98
 
اساتید انتشارات گیلنا | استاد حسین احمدی | مهندس امیر مسعودی | دکتر امین محمودی
اساتید گیلنا
 
 
آیکون منو های دسته بندی وبسیات انتارات گیلنا
دسته بندی وبسایت
 
 • شروع مطالعه خوب برای کنکور
  نویسنده : انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)
  تاریخ ارسال : 18/08/23
  ساعت : 10:50 ب.ظ
  محصولات گیلنا
  دریافت مشاوره رایگان
 • نکات کلیدی برای شروع مطالعه جدی و خوب
  تاریخ : نویسنده: انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

  شروع مطالعه جدی مطالعه برای کنکور و سایر آزمون های سراسری

  نکته‌ی اول: کار مهمِ هر روز را قبل از هر کار دیگری انجام دهید.

  با خودتان اتمام حجت کنید که از همین امروز و از همین ساعت، قبل از انجام هر کاری در طول روز، سخت‌ترین و مهم‌ترین درسی را که در برنامه‌ریزی روزانه‌ی خود دارید مطالعه کنید. انجام این کار شاید اوایل کمی سخت باشد، ولی حس فوق‌العاده‌ای به شما خواهد داد. هر چه زودتر انجامش دهید و این حس عالی را تجربه کنید.

  مطالعه خوب و برتر

  نکته‌ی دوم: تعهد به برنامه‌تان داشته باشید.

  خودتان را مجبور کنید که بدون آوردن هیچ بهانه‌ای به برنامه‌ریزی روزانه‌تان عمل کنید. تعهد به برنامه رشد خیلی خوبی در درصدهای شما ایجاد می‌کند و باعث می‌شود ساعت مطالعاتی‌تان را هر هفته افزایش دهید و بعد از مدتی مطالعه کردن با روحیه‌ی خوب جزء عادت‌های شما می‌شود.

  نکته‌ی سوم: اهدافتان را مرور کنید.

  اگر بعد از هر بار فکر کردن به اهدافتان حس شور و شوق درونتان ایجاد نمی‌شود، بدانید هنوز علاقه‌ی لازم را ندارید. برای خودتان اهداف واقعی تعیین کنید و هر شب قبل از خواب خودتان را در آن موقعیت تجسم کنید. این کار باعث می‌شود روز بعد با انرژی خیلی بیش‌تری شروع کنید.

  نکته‌ی چهارم: آهسته و پیوسته حرکت کنید.

  برخی از کنکوری‌ها دوست دارند از ابتدا روزی ۱۰ ساعت مطالعه داشته باشند و هر روز تعداد قابل توجهی تست بزنند؛ اما چیزی که در واقعیت رخ می‌دهد کاملاً برعکس آن است. طبیعتاً شخصی که تا الان ساعت مطالعه‌ی خوبی نداشته و نتوانسته زمان معقولی (مثلاً ۹۰ دقیقه) را برای مطالعه کردن اختصاص دهد، نمی‌تواند به یک‌باره روزی ۱۰ ساعت مطالعه کند؛ بنابراین به خودتان فشار بی‌مورد وارد نکنید و سعی کنید کم‌کم به ساعت مطالعه‌تان اضافه کنید.

   

  این جمله را همیشه تکرار کنید:‌

  امروز کارهایی را انجام می‌دهم که دیگران حاضر نیستند انجام بدهند تا فردا بتوانم کارهایی را انجام دهم که دیگران قادر به انجامش نیستند.

   


  اشتراک در شبکه ها اجتماعی :

  فیسبوک
  توییتر
  گوگل +
  لینکدین

  

 
محصولات انتشارات گیلنا
محصولات گیلنا
 
تمامی حقوق و مطالب این وبسایت برای گروه آموزشی و مشاوره ای گیلنا محفوظ می باشد هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.